Декоровані стіни

Якщо раптом у своїй квартирі набридло щодня розглядати порожні стіни, значить, пора починати їх декорувати. Більшість людей ще до сих пір віддають перевагу перських килимів або оригінальним портретним галереям, але вони останнім часом стають все менш популярними. Замість них все частіше починають використовувати в якості прикраси так звані модульні картини.

Що таке модульні картини?

Сучасні модульні картини зазвичай виконані у вигляді конструкції, що складається з декількох полотен. Вона може розміщуватися на поверхні стіни з дотриманням певного порядку, утворюючи тим самим оригінальну композицію. Вішають картини одна біля одної або одна над одною на невеликій відстані, на різних стінах або асиметрично.

У чому ж суть ідеї створення модульних картин? А в тому, щоб сформувати одне цілісне зображення з декількох елементів, об’єднаних разом єдиним сенсом. Якщо конструкція складається з двох складових, то її називають диптих, якщо з трьох, то триптих, а якщо до складу модульної картини входить п’ять елементів, то її називають пенаптіх. Модуль з шести полотен і більше називається полиптих. У житловому приміщенні найкраще розміщувати диптихи і триптихи.

Переваги модульних картин. Такі картини характеризуються рядом безперечних переваг:

1) вони прекрасно освіжають і пожвавлюють інтер’єр будь-якого приміщення;

2) добре підходять для використання в дачних, приватних будинках і звичайних міських квартирах;

3) відмінно гармонують з будь-яким стилем оформлення інтер’єру і легко сприймаються людьми;

4) в наявності є велика різноманітність доступних сюжетів, що дозволяє абсолютно кожній людині вибрати оптимальний для себе зображення;

5) модульні картини здатні візуально розширювати простір приміщення;

6) дарують позитивний емоційний заряд і відмінний настрій.

Придбати модульні картини можна вже в готовому вигляді в будь-якому спеціалізованому магазині або ж замовити ексклюзивні варіанти, створивши індивідуальне замовлення. Варто зазначити, що в останньому випадку картини будуть коштувати значно дорожче, але зате вони будуть неповторними і не схожими на всі інші. Сучасний інтернет пропонує своїм відвідувачам різноманітні майстер-класи з виготовлення даних виробів і якщо чітко дотримуватися їхніх рекомендацій і порад, то можна створити справжній витвір мистецтва.

Місця розміщення модульних картин. Найбільш вдало виглядатимуть різні модульні картини в наступних кімнатах:

1. У вітальні можна встановити зображення рослин, квітів, види нічних міст і різні абстракції.

2. У спальних кімнатах відмінно виглядатимуть гірські або морські пейзажі.

3. На кухні модульні картини можна розмістити з зображеннями овочів або фруктів, видами на кафе або вулиці європейських міст, а також натюрморти. Це дозволить зробити приміщення кухні набагато цікавіше.

4. Для робочого кабінету можна використовувати так звані модульні карти.

Як правильно вибрати модульну картину?

Щоб не помилитися з вибором цих декоративних конструкцій, потрібно всього лише дотримуватися кількох правил:

1. Модуль потрібно вибирати не тільки по зовнішній красі, а й з урахуванням основних характеристик приміщення і особливостей його стильового оформлення. Наприклад, рекомендується в класичному інтер’єрі кімнати вішати картини з красивим багетом. Етностіль і екостиль можуть вдало доповнюватися картинами, які мають рами зі шкіри, дерева та інших природних матеріалів. Що стосується сучасних стилів, то з ними можна використовувати модульні картини без рамкового оформлення.

2. Не варто забувати, що неширокі горизонтальні триптихи і диптихи здатні візуально розширити простір кімнати. Тому дане позитивна якість модулів варто використовувати в довгастих приміщеннях.

3. Вертикальні модульні картини можуть візуально збільшити висоту приміщення. Дана якість можна вдало застосовувати в невеликих кімнатах з низькою стелею.

4. Модулі бажано розміщувати не в кожній кімнаті будинку або квартири, а тільки в одній.

5. Якщо є бажання прикрасити поверхню стін поліптіхом, тоді потрібно вибирати картини невеликого розміру.

6. Сюжет модульних картин вибирати можна ненав’язливий, м’який і приємний. Фон картини і фон поверхні стіни обов’язково повинні один від одного відрізнятися кольоровим виконанням, але при цьому перегукуватися.

Сучасні модулі — це ефективний і дуже швидкий спосіб урізноманітнити і оновити домашній простір, зробити інтер’єр кімнати яскравим і оригінальним

Похожие записи