Дизайн котеджу

Прагнення мати власний будинок дрімає до пори, до часу в кожній людині. І коли настає такий момент, коли можливості збігаються з власними бажаннями, мрія мати свій власний будинок реалізується. Зазвичай до цього прагнуть люди, які мають свої сім’ї. Саме котедж вирішить багато проблем сім’ї. І коли вирішено, з якого матеріалу буде будуватися котедж, а так же, скільки і якого призначення в ньому буде приміщень, наступним питанням буде дизайн котеджу.

Зазвичай для будівництва котеджу використовується вже готовий проект, або такий проект розробляється в спеціалізованій організації з урахуванням всіх побажань його майбутніх власників. Саме на стадії проектування дизайнери та архітектори розробляють зовнішній і внутрішній вигляд котеджу. Тут є три напрямки:

— Зовнішній вигляд і внутрішні приміщення можуть бути виконані в єдиному стилі;

— Зовнішній вигляд може бути виконаний в одному стилі, а приміщення — в іншому;

— Кожне приміщення може бути виконано відповідно до бажань власника в індивідуальному стилі.

Стилів, які могли б об’єднати зовнішній і внутрішній вигляд котеджу небагато. В першу чергу, це — класичний стиль, який був актуальний в усі часи. Класичний стиль передбачає наявність строгих ліній і чітких геометричних форм. У дизайні фасаду котеджу можуть бути присутніми колони і прикраси з ліпнини.

Зазвичай котедж в класичному стилі будується з досить дорогих матеріалів, а в оздобленні фасадів застосовується натуральний камінь або матеріали, його імітують. Класичний стиль ще гарний і тим, що в дизайн приміщень легко можна вписати елементи інших стилів.

Дуже часто городяни вибираючи дизайн котеджу вибирають стиль кантрі. Цей стиль передбачає велику кількість дерев’яних деталей в інтер’єрі. Дерево дозволяє створити дуже затишні інтер’єри кімнат, де можна відпочити від міської суєти. Ті дерев’яні предмети, які будуть використовуватися в інтер’єрі зовсім не повинні мати майстерну обробку. Швидше навпаки, вони можуть бути грубуватими, і навіть бути штучно постареним. Це додасть особливу красу дизайну приміщення.

Дуже часто в проектах котеджів застосовується стиль «шале». Народжений в Альпах він цілком підходить і для заміських будинків в Росії. Відмінною особливістю цього стилю є будівництво першого поверху з каменю, а другого — з дерева. У дизайні фасадів такого будинку можлива наявність балконів.

Для котеджу в стилі «шале» характерна особлива двосхилий дах з довгими свесами. В Альпах під такі звіси в негоду заганяють худобу. В котеджі такий навіс дуже практичний і дозволяє використовувати його в самих різних цілях відповідно до бажання власника. Це може бути веранда, гараж або зимовий сад.

Сучасний стиль хайтек також часто використовується для створення дизайну котеджу, і, можливо, частіше, ніж інші. Котедж в цьому стилі легко відрізнити по великій кількості скла і металу в дизайні фасаду. Саме цьому стилю відповідають вікна від підлоги до стелі. Стиль вимагає відсутності або мінімуму будь-яких прикрас, як в дизайні фасадів, так і в інтер’єрах приміщень.

Похожие записи