інтер’єр ванної

Зазвичай людина у ванній кімнаті проводить не дуже багато часу, але саме в ній він налаштовується до виконання нових завдань на роботі або готується до майбутнього сну. Тому не варто зневажливо ставитися до оформлення інтер’єру даного приміщення і виконати всі потрібно на вищому рівні. Слід враховувати кожну деталь, в тому числі відтінок поверхні стін, необхідні оздоблювальні матеріали, тип душових дверей, сантехніку і багато інших важливих нюанси, адже будь-яка ванна кімната в першу чергу повинна бути красивою і затишною.

Як облаштовують сьогодні інтер’єр ванної?

Останнім часом спостерігається тенденція до все більш широкого використання у ванних кімнатах чітких і простих ліній, а також до повсюдного застосування натуральних оздоблювальних матеріалів. Сьогодні найчастіше використовують діловий стиль оформлення інтер’єру, що передбачає повне позбавлення від всіляких надмірностей і характеризується строгістю елементів декору в приміщенні ванною.

При оформленні ванної кімнати великою популярністю стали користуватися останнім часом бежевий, білий кольори і різні відтінки сірого, а також їх всілякі поєднання. Дуже затребуваним сьогодні вважається поєднання гами сірого та білого кольорів з різноманітними деревними відтінками. Такі досить оригінальні рішення здатні надавати на підсвідомість людини заспокійливий ефект.

Як матеріали для облицювання поверхонь стін застосовуються найчастіше пластик і керамічна плитка. Дуже елегантно виглядають натуральний камінь, мозаїка, керамограніт і різні додаткові елементи з деревини, стійкою до дії вологи, наприклад, модрини або тика. Досить оригінально виглядають полімерні матеріали з прозорою поверхнею, що імітує морське дно. Як елементи останнього можуть бути текстури піску, дрібної гальки або ж кольорового грунту. На поверхню підлогового покриття для запобігання ковзання в багатьох випадках застосовується спеціальне покриття.

Останні тенденції в дизайні предметів ванних кімнат

Оскільки в даних приміщеннях центральним об’єктом є ванна, то згідно з останніми модним віянням вона також повинна мати чітко виражені форми. Її зазвичай відокремлюють від решти елементів інтер’єру, тим самим зонуючи кімнату. Ще одна модна тенденція в інтер’єрі — це окреме розташування душа та ванної.

Що стосується зони душа, то більшість людей сьогодні вважають за краще придбати душові двері. Асортимент подібних виробів дуже широкий і можна придбати двері з перегородками або без них. Краще купувати моделі другого типу. Але якщо без перегородки обійтися неможливо, тоді в даному випадку рекомендується застосовувати прозоре скло.

Не варто забувати про раковині, яка також повинна характеризуватися чіткими геометричними формами. Прекрасно підкреслюють загальне стильове оформлення приміщення і гармонійно вписуються в нього прямокутні і овальні моделі. Дуже хорошим варіантом є також конструкція, виготовлена у формі чаші. Встановлюють її зазвичай на стільниці, завдяки чому раковина виглядає більш ефектно.

Щоб забезпечити у ванній кімнаті хороше штучне освітлення, можна застосувати люстри, точкові світильники або бра. Найбільш часто використовується поєднання кількох настінних світильників, що розміщуються поруч з дзеркалом, і люстри.

Так чи інакше в процесі проектування оформлення інтер’єру ванної кімнати обов’язково варто враховувати загальний стиль облаштування внутрішнього простору будинку або квартири.

Похожие записи