Різноманітність стилів інтер’єру дерев’яного будинку

Сучасний будинок з клеєного бруса виглядає дуже красиво і кожна людина, хто проходитиме біля нього, відчуває певну заздрість його власнику. Різноманітна внутрішня обстановка і елегантний зовнішній вигляд, що втілює собою якийсь казковий сюжет, просто захоплюють дух. Сьогодні досить поширена думка, що в такому будинку нереально виконати сучасне оздоблення, а стеля, дерев’яна підлога і стіни своєї масою справляють гнітюче дію на людську психіку. Але це зовсім не так.

Дерев’яний котедж сам по собі є яскравим зразком екологічно чистого будинку. Якщо ще поєднати його з передовими технологіями, то в результаті вийде справжній витвір мистецтва.

Стиль інтер’єру приміщень будинку з бруса вибирається виходячи з його цільового використання, національних традицій і особистих переваг в архітектурному напрямку. Такий будинок є проявом характеру його власника, стилістики та індивідуальності.

На сьогоднішній день існує дуже багато різновидів стилів оформлення інтер’єру дерев’яного будинку. Нижче будуть описані найбільш поширені і популярні види.

скандинавський стиль

Для нього характерне використання тільки натуральних матеріалів молочних або пастельних тонів. Відрізняється він відкритим світлим простором з наявністю дуже простий і зручною меблів.

шале

Багато хто називає цим словом невеликі будиночки, характерні для Альпійського регіону. Вони примітні наявністю в їх конструкції відкритих дерев’яних балок, консолей і конструкцій. Велика кількість дерева дивним чином поєднується з звіриними шкурами, натуральним каменем і навіть з муляжами тварин. Це прекрасне житло для любителів полювання або риболовлі. Головним об’єктом в будиночку шале є камін з відкритою топкою.

східний стиль

Інтер’єр в даному стилі сформувався під значним впливом культур Японії, Китаю і Індії. Тут обов’язково присутні елементи фен-шуй, паперові перегородки, акваріумні рибки, відкриті тераси і дуже багато різноманітного текстилю. Все це в значній мірі привнесено японської національної культурою. Східний стиль уособлює собою повний спокій і безтурботність.

Хай тек

Цей стиль інтер’єру передбачає широке використання штучного освітлення. Він характеризується прозорими дверима, панорамними вікнами, хромованими елементами як в сантехніці, так і в усьому внутрішньому оздобленні будинку, приховано прокладеними комунікаціями і чіткими гранями. Все це гармонійно поєднується з передовими досягненнями в області дизайну і технологій, а також з хронологією сучасності.

Лофт

Це слово англійського походження і перекладається воно як «горище». Характеризується мінімальним використанням меблів на великій площі. Головні елементи стилю лофт — масивні меблі, старі стіни, що імітують цегельну кладку або бетон, антикваріат і різні аксесуари, привезені з далеких подорожей. Тут спостерігається змішання холодних однотонних відтінків і різних фактур.

Вибір стилю оформлення інтер’єру дерев’яного будинку завжди покладається на його власника. Дизайнеру залишається тільки вдосконалити отриманий ефект вміло розставлені акцентів і знанням стилістики. Як результат, всі перераховані вище стилі добре підкреслюють неповторну структуру деревини, гармонію і теплоту.

Окремо стоїть питання про знаходження в умовах високої вологості в окремих приміщеннях, наприклад, у ванній кімнаті. Сьогодні існує багато різних просочень для захисту дерева від впливу вологи. Але в даному випадку такий захист передбачена ще на стадії виробництва клеєного бруса. Якщо є бажання обробити поверхню стін ванної кімнати плиткою, тоді необхідно використовувати спеціальні грунтовки глибокого просочення і особливий клейовий склад.

Будь дерев’яний будинок уособлює собою певний дух, а неповторний запах деревини сосни надає дуже сприятливий вплив на нервову систему людей. І в даному випадку виникає питання: чи потрібно витрачати свої фінанси на подібне перетворення дерев’яного будинку або ж вкласти їх на благоустрій, наприклад, басейну на своїй ділянці? Природно, важливіше перший варіант, тому варто приділити якомога більше уваги на спосіб обробки клеєного бруса і на якість використаної сировини.

Похожие записи