Штора для ванни

Штора для ванни — далеко не самий останній елемент оформлення ванної кімнати. Ця деталь виконує важливу функціональне навантаження і разом з тим здатна стати наріжним каменем всього інтер’єру приміщення.

Коли ми оформляємо свою ванну кімнату, як правило, нам хочеться, щоб все в ній було ідеально. Це не дивно, адже у ванній ми кожен день можемо отримати ранковий заряд бадьорості і вечірній сеанс релаксації. Тому виникає бажання оформити інтер’єр цього приміщення так, щоб ранкові процедури або вечірні хвилини під теплими струменями душа приносили тільки радість і задоволення. Тут ви можете познайомитися з тим різноманіттям фасонів, матеріалів і стилів, які пропонують виробники шторок для ванн і душа.

Шторка для душа виконує у ванній кімнаті важливі функції. По-перше, вона запобігає потраплянню води з душу на підлогу. Таким чином, ви можете не побоюватися, що підлога у ванній кімнаті або будь-яка меблі будуть страждати від постійного потрапляння води. По-друге, шторка має важливе психологічне значення: коли ви приймаєте душ або розслабляєтеся в ванні, вона буде захищати вас психологічно, створюючи відчуття захисту і відгородженості від усього світу. Це — вкрай важливий аспект в ситуації, коли вам необхідно побути наодинці з самим собою, розслабитися.

Якщо у ванні шторка не є настільки жорстко необхідної, то в разі душа вона, безумовно, потрібна. З огляду ж на той факт, що в одній ванній кімнаті рідко вдається розмістити і ванну, і душову кабінку, — шторка для ванної буде надійним захистом від води. Виготовляється вона, як правило, зі спеціальних водовідштовхувальних матеріалів, щоб при попаданні води вона не намокала і не ставала важкою, що не поширювала вогкість.

Іноді виникає питання: чому б не зробити для ванни спеціальну перегородку замість фіранки. Такі інтер’єрні рішення також застосовуються, однак в разі шторки ви отримуєте більшу свободу вибору: її легко замінити, якщо вона прийшла в непридатність або набридла.

Вибір дизайну штор для ванн величезний. Тому вам варто визначитися, яка саме модель найбільш органічно впишеться саме у ваш інтер’єр. Якщо у вас яскрава обстановка, шторку варто вибрати нейтральну, що не залучає до себе уваги і разом з тим поєднується за колірною гамою з основною обробкою приміщення. Якщо ж ванна кімната витримана в нейтральних тонах, шторка може стати яскравим колірним акцентом, який «збере» весь інтер’єр.

Похожие записи