Як правильно підібрати ламінат до вашого інтер’єру

Якщо ви хочете вибрати ламінат в якості підлогового покриття в вашу квартиру чи будинок, зверніть увагу на деякі рекомендації стилістів і дизайнерів інтер’єрів, — це допоможе вам оформити максимально гармонійне і стильне житло.

Сьогодні магазини будівельний матеріалів пропонують увазі покупців багатющий асортимент ламінату найрізноманітнішого якості і забарвлення. Вирішивши купити ламінат, перш за все чітко визначтеся, який саме підлогу ви хочете в кінцевому підсумку отримати, і як він буде виглядати в поєднанні з іншим інтер’єром приміщення.

1. Колір, світло, пил.

Якщо у вашому приміщенні протягом дня багато сонячного світла, не прагніть купувати ламінат темного кольору. Якщо виражатися термінологією художників, вам не підійде ламінат венге, палісандр або американський горіх. Справа в тому, що на таких темних поверхнях все пилові частинки, які осідають на підлогу, в яскравих сонячних променях будуть дуже помітні, і ваш підлога з самого початку свого існування буде виглядати неохайно.

Якщо ж ви не хочете отримати занадто світле приміщення (що цілком зрозуміло, якщо воно і так постійно залито сонячним світлом), підберіть ламінат на пару тонів світліше, ніж колірна гамма оздоблення стін кімнати.

2. Темна передпокій.

Передпокої, як правило, в наших квартирах темнуваті. Для того, щоб виправити цю ситуацію, нерідко намагаються оформити і стіни, і підлогу в світлих тонах. У цьому рішенні криється помилка: тони підлоги та стін не повинні зливатися, — це позбавить приміщення виразності і може навіть візуально зменшити простір незважаючи на світлі кольори.

Для того, щоб цього не сталося, вибирайте для темного приміщення прихожей відтінки ламінату, які будуть на кілька тонів світліше шпалер. Зверніть свою увагу на такі кольори, як береза, білий дуб або бук.

3. Розміри квартири і міжкімнатні двері.

Якщо ваша квартира невелика, доведеться підібрати для всього житла однаковий ламінат, — в іншому випадку простір «розіб’ється» і може візуально виглядати ще менше.

Оптимальний варіант в такому випадку — підбір ламінату в дует до міжкімнатних дверей. Колір дверей повинен бути трохи темніше кольору підлоги, але при цьому двері повинні мати схожу фактуру і малюнок.

4. Оптичні ілюзії.

Вибираючи ламінат в приміщення, не забувайте про те, що його малюнок може істотно вплинути на зорове сприйняття геометрії простору. Повздовжні смуги на підлозі ще більше «витягують» приміщення, діагональні — розширюють.

Похожие записи