Як вибрати стиль інтер’єру квартири

Облаштування власного житла є дуже цікавою процедурою і знайти більш цікаву справу, мабуть, навряд чи вийде. Кожній людині хочеться оформити інтер’єр своєї квартири або будинку так, щоб проживання в них було максимально комфортним для всіх членів сім’ї, як для дорослих, так і для дітей. В силу свого віку у всіх них згодом склалися абсолютно різні світогляди, часто навіть зовсім протилежні. Сюди відносяться і погляди на спосіб створення ідеального інтер’єру свого житла.

Що ж робити, якщо кожен член сім’ї свою квартиру бачить по своєму? Все не так складно, як може спочатку здатися. Перш за все потрібно зібрати всіх домочадців і організувати консиліум, на якому слід обговорити всі деталі, вислухати вимоги і побажання всіх членів сім’ї і в результаті прийняти правильне рішення. При цьому не варто нехтувати думкою жодного члена сім’ї, навіть самого маленького, оскільки від дизайну інтер’єру спальні дитини сильно залежить його душевний спокій і настрій.

В процесі вибору оптимального стилю інтер’єру житла необхідно в першу чергу визначитися з функціональним призначенням того чи іншого приміщення. Якщо потрібно вибрати стиль інтер’єру для квартири з однією кімнатою, тоді слід розмістити в ній універсальні предмети меблів разом з різноманітними супутніми аксесуарами, здатними виконувати кілька різних функцій. Наприклад, абсолютно недоцільно купувати двоспальне ліжко для квартири з невеликою площею, оскільки вона займе велику частину всього вільного простору кімнати.

Цьому є відмінна альтернатива — розкладний диван, який можна використовувати як для сну, так і для прийому гостей. Адже одна кімната в даному випадку виступає одночасно в якості вітальні та спальні. Основне завдання в проектуванні інтер’єру такого негабаритного приміщення складається в правильному розподілі його зон, щоб будь-який член родини мав у ньому свою особисту площа, так як для людей це дуже важливо.

Останнім часом стрімко розвиваються будівельна і дизайнерська сфера, з’являються нові, більш сучасні оздоблювальні матеріали, килими, меблі, штори, фіранки і багато інших необхідних елементи інтер’єру. У зв’язку з цим фантазія професійних дизайнерів породжує абсолютно нові, унікальні стилі.

Всі вони характеризуються своїми формами і зачаровують сюжетними лініями, але тут не потрібно поспішати і піддаватися впливу спокуси того чи іншого варіанту оформлення приміщення. Спочатку необхідно представити кімнату в вподобаному дизайні і тільки потім прийняти єдине правильне рішення.

Важливо добре вивчити всі елементи стилю інтер’єру, так як один з них або відразу кілька можуть не сподобатися господареві квартири і навіть діяти йому на нерви. Це в майбутньому безсумнівно приведе до того, що людина повністю розчарується в оформленні свого житла, в яке було вкладено багато коштів і покладалися на нього раніше великі надії.

Ціна помилки в даному випадку занадто велика, тому при виборі оптимального стилю інтер’єру поспішати не варто. Слід грамотно зважити всі переваги і недоліки того або іншого варіанту оформлення житла, можливо, який-небудь елемент доведеться змінити або зовсім прибрати, і не потрібно боятися при цьому вносити корективи в цей процес.

Межі дизайну інтер’єру дуже розпливчасті, тому його можна і навіть потрібно доповнювати своїми елементами. Тільки вони здатні наповнити квартиру особливою атмосферою, створивши при цьому найбільш сприятливі умови для повноцінного і комфортного проживання всіх членів сім’ї

Похожие записи