Як вибрати стільці для кухні?

Коли справа доходить до вибору кухонних меблів. Неминуче постає питання. На чому сидіти?

Відкидаючи екзотику типу японських подушок і африканських циновок. Відповідь на чому сидіти, в кінцевому підсумку зводиться до вибору між стільцями і табуретками. Табуретки простіше і дешевше. Стільці зручніше і більш показні.

Припустимо, що хоча б частково вибір схиляється на користь стільців. Як вибрати стільці для кухні? Крім звичайного співвідношення ціна / якість варто врахувати і ряд наступних факторів.

Чи є на стільці гарантія, а якщо є, то наскільки реально нею скористатися без зайвих витрат нервових клітин з часом? Які перспективи післягарантійного ремонту? Зокрема чи зможете ви або ваші близькі відремонтувати стільці самі?

При пошуках відповідей на вищезазначені питання. Варто вивчити матеріал з якого зроблені стільці. Найпростіше зазвичай ремонтуються дерев’яні стільці за винятком виготовлених з рідкісних і / або особливо цінних порід дерева. Складніше ж знайти майстра або тим більше відремонтувати самому стілець, який виготовлений з якихось екзотичних матеріалів.

Металеві стільці займають в плані ремонтопридатності проміжне положення. Причому багато що залежить від поширеності та твердості використовуваних металів. Тобто найпростіше з числа металевих стільців відремонтувати залізні і алюмінієві стільці.

Втім, що толку від легкості ремонту стільця, якщо він спочатку незручний? Ясна річ, що краще за все підібрати стільці індивідуально. Так як у різних людей різний зріст, вага і багато інших параметрів. Параметри важливі при виборі стільця. В ідеалі перед покупкою стільця на ньому слід посидіти хоча б пару хвилин в 3-4 найбільш зручних для вас позах.

Ну, а коли такої можливості немає. Те залишається скористатися методом аналогій. Коли стілець певної форми комусь добре підходив. Те, навряд чи розумно шукати добро від добра. Однак діти ростуть. Та й дорослі рідко роками зберігають пропорції тіла без найменших змін. В такому випадку треба або брати кількістю. Купуючи стільці з лишком. Як принципом найзручніші для близьких, а решта для інших.

Або заміряти параметри тел близьких і / або використовувати поправочні коефіцієнти. Так коли відстань від попереку до шиї стало більше сантиметрів на п’ять у зростаючого дитини, то і спинку нового стільця слід підібрати сантиметрів на п’ять вище.

Ясна річ, що і від улюбленої людиною постави багато що залежить при виборі кухонного стільця. Хтось їсть з прямою поставою. Інші ж люблять так розвалитися на стільці, щось переучуватися. Або купуй кухонний стілець більше схожий на крісло.

Так як мова йде про кухонні стільцях. Те важливо враховувати і простоту їх збирання. Тобто крихти повинні змахує одним махом, а сидіння має бути спочатку придатне і для вологого прибирання. Разом з іншими частинами стільця зрозуміло.

Іноді велике значення для кухонних стільців має і вандалостійкі. Адже навіть в тихій сім’ї дітям може захотітися побешкетувати, а кішці поточити кігті.

Так як стільці речі порівняно громіздкі. Те при виборі місця придбання стільців. Варто врахувати відстань до місця доставки. Також варто врахувати ступінь зручності з дешевизною самої доставки.

Чи варто слідувати віянням моди? Тут вирішує кожен сам для себе. Однак слід пам’ятати. Мода мінлива. Так, що якщо у вас немає якоїсь особливої причини її дотримуватися, наприклад через публічне способу життя. Кухонній моді при виборі стільців слід приділяти мало уваги.

Інша справа краса. Адже одне з визначень краси — це найвища доцільність. Красиві речі швидше виявляться зручними і приємними у використанні, ніж речі потворні. Зокрема так як самі ми істоти симетричні. Раз кухонні стільці слід вибирати симетричні. Симетричність ж кухонних стільців зазвичай найпростіше визначити по їх ніжок.

На закінчення слід згадати про те. Чого слід уникати при користуванні кухонними стільцями.

Від дерев’яних та інших пожежі небезпечних стільців вогонь слід тримати подалі. Причому слід враховувати, що навіть металевий стілець може осягнути полум’я. Коли він покритий легко займистих матеріалом.

Дерево, залізо і багато інші матеріали погано переносять тривалий вплив води. Отже і до стільців з них виготовленим — це теж стосується. Причому навіть занадто висока вологість може позбавити вас кухонних стільців завчасно.

Великі перепади температури нешкідливі для рідкісних матеріалів. Так, що навіть запасні кухонні стільці краще зберігати при кімнатній температурі.

Комахи деревоточці небезпечні для дерев’яних стільців. Принаймні тих з них, що без спеціальних покриттів і / або просочують речовин.

Можна написати ще багато про застереження при користуванні кухонними стільцями. Однак інші небезпеки або занадто малоймовірні, або представляють занадто малу загрозу для мало-мальськи тверезомислячих людей.

Похожие записи